Ремонт одягу

Кращі майстри в нашому ательє швидко і якісно повернуть вашому одязі молодість.

Детальніше про послуги:

Ремонт шкіряних, хутряних, трикотажних виробів Ремонт головних уборів Заміна блискавок (шкіра, дублянки, пуховики, брюки) Ремонт розривів шкіри (рідкої шкірою)

Найменування робіт Вартість, грн
1 заміна бігунка від 100
2 заміна кишені від 250
3 заміна блискавки (штани, джинси) від 350
4 заміна блискавки (куртка) від 700
5 заміна блискавки (плаття) від 250
6 заміна підкладки від 700
7 заміна шубного гачка від 200
8 завуження (штани, джинси) від 350
9 нашивка від 150
10 ремонт розривів від 100
11 реставрація виробів на пуху від 450
12 перешив шуб від 1000
13 підшити низ (брюки, джинси) від 200
14 підшити низ (пальто, шуба) від 450
15 підшити низ (плаття) від 200
16 підшити низ (трикотаж) від 200
17 прасування від 250
18 штопання (джинси) від 200

Догляд за верхнім одягом

Як доглядати за верхнім одягом?

Верхній одяг, що служить нам в холодний і мокрий осінньозимовий сезон, в першу чергу завжди повинна бути добре просушена. Для того, щоб сушка проходила більш швидко і ефективно, а виріб не мне, утворюючи складновиглажуваюмі складки, не лінуйтеся розміщувати свої куртки, плащі та пальта на вішалкахплічках.

Важливо, щоб розмір вішалкиплічка відповідав розміру зберігається на ньому одягу. В іншому випадку неминуче падіння речі або, в разі, якщо тканина виробу схильна до деформації, її розтягнення. Важливо також, щоб у кожної речі була своя вішалка. Це правило поширюється також і на легкий одяг. Вішати один предмет верхнього одягу на інший категорично не рекомендується.

Хоча б раз на місяць верхній одяг необхідно чистити відповідно до правил чищення матеріалу, з якого вона виготовлена.

Правила догляду за верхнім одягом з хутра і пуху.

Вироби з хутра і пуху необхідно оберігати від вологи, і, звичайно ж, не можна прати. При пранні хутро втратить половину свого ворсу, а пух зіб’ється в грудки і вже не зможе ні зігрівати, ні прикрашати Вас.

Раз на місяць потрібно розчісувати хутряні шуби м’якою щіткою, попередньо ретельно їх просушіть. Теплі ж зимові та осінні пуховики найкраще щомісяця віддавати в хімчистку.

Відправляючи теплі верхні речі в «літню відпустку», вичистіть їх, а потім зашейте в тканинний мішок. Деякі вважають за краще обертати одяг целофаном, і це в корені неправильно, адже целофан не пропускає повітря, життєво необхідний і хутрі, і пуху.

Ні в якому разі не посипайте свої хутряні шуби нафталіном і іншими протівомолевимі препаратами! Це псує хутро! Досить буде, якщо Ви просто розмістіть кілька кульок препарату в кутах і на полицях шафи.

Чистка синтепонових зимових і осінніх курток

Догляд за зимовим і осінньої одягом з синтепоновим утеплювачем вкрай простий. Синтепон не деформується при намоканні, а значить, такі куртки можна прати. Причому прати їх можна навіть в пральній машині, налаштувавши її на режим делікатного прання при 30 градусах.

Куртки на основі синтепону можна навіть гладити, але тільки з боку підкладки. Однак, будьте обережні: праска не повинен бути занадто гарячою.

Правила догляду за верхнім одягом зі шкіри та замші

Одяг зі шкіри та замші, також як і одяг з хутра, слід ретельно оберігати від атмосферної вологи. Під тривалим впливом води шкіра може деформуватися, а замша безповоротно втратити свою бархатистість. Єдине, що можна собі дозволити протерти шкіряну річ добре віджатою ледь вологою ганчіркою або губкою. Замшеві ж речі рекомендується тільки пилососити і віддавати в хімчистку

Додатковим захистом для шкіри стане спеціальна вологовідштовхувальним просочення, на якій не варто економити. Виберіть засіб тієї компанії, чий якості можна беззастережно довіряти.

Крім того, з метою попередження вицвітання варто оберігати шкіряний і замшевий одяг від впливу прямих сонячних променів. Якщо ж колір потьмянів, придбайте спеціальну фарбу для шкіри та замші і пофарбуйте виріб відповідно до інструкцій на упаковці.

Чистка пальто з вовни і драпу

Ми рекомендуємо прати пальто з вовни або драпу вручну в теплій воді, а потім сушити в розправленому стані або на вішалціплічках. Попереджаємо: навіть такий спосіб чистки може пошкодити Вашої улюбленої речі.

Як доглядати за легким одягом?

Догляд за легким одягом не вимагає від Вас особливих зусиль. Головне вчасно очищати її у міру забруднення і при очищенні завжди керуватися значкамирекомендаціями на бiрці виробу. Зберігати легкий одяг, як і верхню, потрібно в закритiй шафі далеко від прямих сонячних променів. Весь легкий одяг, крім виготовленої з тягнучого трикотажу, потрібно вішати на «плечі».

Бережімо бавовну і льон

Одяг з бавовняної тканини вимагає тільки прання якісним порошком і прасування. Адже бавовна дуже стійка i до вологи, і до впливу високих температур. Єдина порада будьте уважні з пранням кольорової бавовни, він може линяти, втрачаючи первісну яскравість фарби.

Приблизно те ж саме можна сказати і про льон. Відмінність в тому, що льон сильніше мнеться і набагато гірше прасується, тому його перед прасуванням слід злегка зволожити або гладити мало не досушенним.

Правила догляду за одягом з шовку

Шовк тканина надзвичайно красива і настільки ж примхлива. А ще дорога, якщо ми маємо на увазі натуральний шовк. Тому натуральний шовк, як і всі дорогі тканини, краще віддавати в хімчистку.

Штучний же шовк можна прати і прасувати самим. Прати в ледь теплій воді щадними порошками, а прасувати ледь вологим і з вивороту. Звичайно ж, ледве теплою праскою.

Чистка трикотажу

Будь-який трикотаж можна прати, краще на руках, щоб не утворювалися катишки. А ось викручувати, вичавлюючи, не можна він дуже легко деформується, розтягується або, навпаки, сідає. Сушити його краще в розправленому вигляді на рівній горизонтальній поверхні, покритої махровим рушником. При такому способі сушіння прасування вам непотрібене.